Kampanyalar

İlk Ateş Sigortası

A

Elektriğinizi 2M Enerji'den almaya başlayın, 2M Enerji İlk Ateş Sigortası ile İşyerinizi Ücretsiz Sigortalayın.

Siz de yıllık elektrik tüketimi 2.400 kWh ve üzeri olan bir serbest tüketiciyseniz, 2M Enerji ile yapacağınız 24 aylık indirimli elektrik anlaşmasıyla, hem elektriğiniz 2 yıl boyunca zamlanmasın, hem de 2M Enerji İlk Ateş Sigortası ile işyerinizi 1 yıl boyunca koruma altında olsun.

2M Enerji İlk Ateş Sigortası sahibi olmak için 0 216 414 64 00 2M Enerji Çağrı Merkezinin arayabilirsiniz.

 

Teminatlar

Teminat Tutarı

Muhteviyat (Yangın)

10.000 ₺

İnfilak

10.000 ₺

Hırsızlık

10.000 ₺

Yıldırım

10.000 ₺

Dahili Su

10.000 ₺

 

Sigorta kapsamındaki ana branş yangın ve hırsızlıktır.

Dahili su, sel/su basması, hava ve kara taşıtları çarpması, duman, fırtına, yer kayması, grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketi, kötü niyetli hareketler ve terör ek teminat kapsamındadır.

İLK ATEŞ İŞYERİ SİGORTASI ŞARTLARI

Yukarıda yer alan teminatları kapsayan yangın poliçesine sahip sigortalılar, öncelikle mevcut poliçesinin bulunduğu sigorta şirketinden tazminat talep edebileceklerdir.

Poliçe üzerinde sigortalı tarafından beyan edilen faliyet konusu dışında yanlış ve eksik beyanlar bulunması durumunda sağlanan teminatlar geçersiz kalacaktır.

Sigortalı kiracı ise teminat limiti riziko adresinde bulunan muhteviyat için (makine, demirbaş, emtia gibi), sigortalı bina sahibi ise bina+muhteviyat için geçerli olacaktır.

Sigorta, tam kagir tarzındaki yerler için geçerlidir

KAMPANYA KOŞULLARI

Bu kampanyadan yararlanmak için abonenin aylık ortalama elektrik faturasının 120 TL üzerinde olması gerekmektedir.

* Kampanya kapsamında 24 aylık taahhütle aboneliğin geçiş işlemleri sırasındaki mevcut ulusal  TEDAŞ tarifesi aktif enerji bedeli 2 yıl boyunca sabitlenir.

* 2M Enerji ile yapılan sözleşmede taahhüt edilen süre dolmadan aboneliğini tek taraflı olarak fesih etmek isteyen tüketici, kendisine verilen sigorta bedelini ve Perakende Satış Sözleşmesinde yer alan fesih bedelini ödemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder.

* 2M Enerji kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyadan yararlanmak için 2M Enerji onayı gereklidir.